Dış mekan solar aydınlatma

Dış mekan solar aydınlatma

Dış mekan solar aydınlatma ekipmanları

Dış mekan solar aydınlatma ekipmanları bir çok yerde kullanabilir. Aydınlatma derecesi son derece yüksektir. Güçlü ve kaliteli solar ledlerden üretilmiştir. Solar paneli en yüksek kaliteye sahiptir. 

Kullanıldığı yerler

Sokak Aydınlatmaları

Garaj Kapısı ( Giriş ve çıkışlar)

Bina ve Kapı Önleri

Balkon Önleri

Asma direkler

Kamelyalar

gibi yerlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Neden solar aydınlatma?

Çünkü tamamen güneş enerjisiyle çalışmaktadır. Kolaylıkla kullanabileceğiz bu ürünü her yere rahatlıkla monte edebilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Demir çubukları sayesinde istediğiniz yere takabilirsiniz. Direk güneş gören yerlere koyduğunuz da daha fazla ışık verimi alabilirsiniz. 
Solar aydınlatmalar aynı zaman da gün ışığından yararlanarak da verim sağlamaktadır. Hava da güneş olmasa bile havadaki kristal ışınları depolar çok uzun sürede yanmasa bile 1 kaç saat aydınlatma adına verim alabilirsiniz.

Solar Aydınlatma
70 led solar lamba
48 led solar lamba

Dış mekan solar aydınlatma

Gelişen dünya ekonomisinde devleşen diğer ülkelerin solar enerjiye yatırım yaptığını hemen hemen ekonomi haberlerinden duyuyoruz. Bizler de güneşi ışığı çevirmek adına solar aydınlatma ürünlerinin teşvikini sağlamaktayız. Bu yüzden kullanıcılarımıza daha güçlü ledlere ve güneş panallerine sahip olan dış mekan solar aydınlatma ekipmanlarını önermekteyiz.

Güneş para istemez…

Solar aydınlatma ekipmanlarını kullanan kullanıcılar hiç bir şekilde elektrik parası ödemezler. Güneş, gerekli olan her şeyi fazlasıyla veriyor.

8 saat güneşte şarj edilen ürün için 8 saat aydınlatma değerini görmek mümkün.

 Resimlerde Gördüğünüz Duvar tipi solar lamba için tıkla.

Işıklı bir bahçe

Kim istemez ki?

Solar Bahçe Aydınlatma
6 Led Solar Lamba

Yıldız sizsiniz

Daha fazla ürünlerin tanıtımı için blog yazılarınızı okumayı unutmayın

Bir cevap yazın