Solar Bahçe Aydınlatma

Solar Bahçe Aydınlatma
 

Solar Bahçe Aydınlatma

Solar bahçe aydınlatma güçlü ve ledli mercekleri sayesinde ışığı daha fazla yayarak etrafı aydınlatmaya yarayan, güneş enerjisiyle çalışan aydınlatma ürünlerinden biridir.

6 adet mercekli led bulunmaktadır. Bu ledler,  mercekle kaplanarak ışığın daha fazla alanı aydınlatmasını sağlar ve  enerji tasarrufu gerçekleştirir. Solar Bahçe Aydınlatma Lambalarını bahçeniz olarak kullanabileceğiniz ve tercih edebileceğiniz en iyi ürün haline getirildi. Peyzaj ve bahçe süslemelerinde gerekli ışık oranını yeterince sağlamış olup, bahçenize fark edilebilir şekilde iyi bir renk katmaktadır. Solar bahçe aydınlatması güneş enerjisiyle çalışmaktadır. Doğrudan veya dolaylı güneş enerjisinden yararlanarak verim alabilirsiniz. Güneşi doğrudan gördüğünde ortalama 8 saat kesintisiz yanmaktadır. Dolaylı ( Kapalı havalarda) ise 1 ile 2 saat arası kesintisiz yanmaktadır.Solar Bahçe Aydınlatma Ürünleri Akşam Olduğunda Kendiliğinden Yanar

Solar Bahçe Aydınlatma

Solar Sensör

İçinde bulunan solar sensörler sayesinde akşam olduğunda kendiliğin yanar, sabah olduğunda kendiliğinden söner. Hiç bir şekilde kablo bağlantısı gerektirmez. Tak çalıştır kullan mantığı ile çalışır. On / Off tuşunu bir kere açmanız ve duvara monte etmeniz yeterli olacaktır. Ondan sonrası tüm görevi solar sensörler devir alır…

Tüm Solar Bahçe Aydınlatma Ürünleri Çevre Dostudur

Solar Bahçe Aydınlatma ürünleri bahçenizi güzelleştirmekle birlikte doğaya ve çevreye yenilenebilir enerji kaynaklarının arttırılması için desteklerini sunar. Kullanacağız her bir solar ürün, doğaya ve çevreye katkıda bulunduğunuzun bir adımıdır. Bu yüzden Güneş enerjisi ve yenilebilir enerji kaynaklarını sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çünkü doğa bizim için önemli.

Solar Bahçe Aydınlatma ile Bahçenize Renk Katın

Solar Bahçe Aydınlatma
Solar Bahçe Aydınlatma
Sollar villa ve bahçe aydınlatma
Solar Bahçe Aydınlatma

Solar Bahçe Aydınlatması Uzun Ömürlü Solar Ledlere Sahiptir

Mercekleri ledleri sayesinde zifiri karanlığı ortadan kaldırır. Çevrenizi ve etrafınıza daha fazla ışık saçar. Şarj edilebilir kalem pil ile çalışmaktadır. Bir pilden ortalama 1 ile 1.5 sene verim alabilirsiniz.

<

Solar Bahçe Aydınlatma
Sollar villa ve bahçe aydınlatma

Solar Bahçe Aydınlatma Nasıl Aydınlatır?

Özellikle çit ve bahçe alanları için tercih edilen solar bahçe aydınlatma ürünleri, hava karardığında fark edilir şekilde yüksek oranlı aydınlatma sağlar. Bu sayede bahçenizde bitki aralarına koyduğunuz zaman, bahçenizin daha güzel aydınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Suya karşı dayanıklıdır. (ip 44 ) sertifikasına sahiptr.

Ürünün gece Aydınlatması

Solar Mağazamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Daha fazla bilgi ve içerik için solar blog yazılarımızı takip edebilirsiniz..

 

“Solar Bahçe Aydınlatma&rdquo hakkında 2 yorum

  1. Geri bildirim: Solar Lamba | Solarlamba.net

  2. Geri bildirim: Güneş Enerjisiyle çalışan solar aydınlatma sistemleri | Solarlamba.net |

Bir cevap yazın