Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz kimiz?

Enerjimiz Güneşten

Biz kimiz?

Solarlamba.net olarak yenilenebilir enerji ürünlerini onayınıza sunmaktan büyük bir mutluluk duyan bir ekibiz biz. Özellikle değişim ve dönüşüm süreçleri içerisinde olan dünya da  yenilenebilir enerji kaynaklarının zorunlu olması gerektiğini önemle vurguluyoruz.

Biz ekibin bir parçası olarak yönetici, geliştirici ve satış ortaklığı olmak üzere 3 gruba ayrılmaktayız. Bu süreç içerisinde Bağ, Bahçe, Peysaj, Sokak, Bina ve Garaj önleri olmak üzere bir çok alanda tamamen doğrudan güneş enerjisiyle çalışan portatif ürünleri sunmaktan mutluluk duymaktayız.

  Solarlamba.net TEMA vakfı üyesidir. 

Misyon & Vizyon

Enerjiye açılıyoruz..

Solarlamba.netTamamıyla güneş enerjisiyle çalışan ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır. Satılan tüm ürünler, Tak-Kullan- Çalıştır mantığı ile çalışmaktadır.

Vizyon

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürünleri yelpazesi sayesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyon 

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler sunan, Yenilenebilir enerji kaynaklarını tüm dünyaya teşvik etme amacıyla üretilen ürünleri kullanıcılar ile buluşturup dünya kalite standartlarına açılmak.
Bu sayede sektörün lider kategori aralarında yer almak.